Prawo jazdy | prawo jazdy, kwalifikacje zawodowe kierowcy - OSK Formuła L
facebook

Główna zawartość strony

Jesteś tutaj: oferta >> prawo jazdy


Prawo jazdy

Wymarzonym dokumentem każdej osoby wybierającej Ośrodek Szkolenia Kierowców jest prawo jazdy. Pamiętać jednak musisz, że sam dokument to jeszcze nie wszystko. Sam ustawodawca nawet przewidział, iż kierującym pojazdem może być osoba, która posiada umiejętności kierowania pojazdem w sposób niezagrażający bezpieczeństwu, nieutrudniający ruchu drogowego i nienarażający kogokolwiek na szkodę oraz odpowiedni dokument stwierdzający posiadanie uprawnienia do kierowania pojazdem. Jak sam widzisz plastikowy dokument jest na ostatnim miejscu.

 

Najpierw musisz opanować niekoniecznie łatwą sztukę panowania nad pojazdem. To w końcu Ty masz go prowadzić a nie na odwrót. Naszym zadaniem jest pomóc Tobie nie tylko w uzyskaniu wymarzonego prawa jazdy, ale przede wszystkim przygotować Cię do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po naszych drogach. Nauczymy Cię jeździć samochodem osobowym, ciężarowym, autobusem oraz ciągnąć przyczepy za tymi pojazdami.

 

Pamiętaj inwestując w kurs prawa jazdy inwestujesz w siebie, w swoją wiedzę, swoje umiejętności, bezpieczeństwo swoje, ale również i innych!
 

Czy wiesz że?

 •  Jeśli umawiasz się na egzamin teoretyczny + praktyczny w WORD, a nie zdasz egzaminu teoretycznego, nie przepada Tobie część opłaty za egzamin praktyczny. Dopłacasz tylko za egzamin teoretyczny, np. kat. B – za poprawkę zapłacisz 30 PLN a nie jak dotąd 170 PLN.
 • Umówiony termin egzaminu możesz zmienić najpóźniej na 2 dni przed egzaminem (w formie pisemnej).
 • Jeśli zdasz egzamin praktyczny na automatycznej skrzyni biegów to zdając egzamin na manualną skrzynię biegów nie masz już egzaminu teoretycznego.Aktualności

 • Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie – 618-220-220.
  Wykłady w czasie epidemii prowadzone są online „na żywo”. Zajęcia praktyczne odbywać się będą przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności wydanymi przez Sanapid. Zgodnie z nimi każdy uczestnik szkolenia ma obowiązek stawić się w rękawiczkach i maseczce. Jest to konieczny warunek rozpoczęcia zajęć.

  Ze względu na wydłużony termin oczekiwania na wydanie PKK proszę wcześniej rezerwować termin wizyty w urzędzie – po dacie pierwszego spotkania.

 • Badania lekarskie i psychologiczne dla kierowców zawodowych:

  01.06.2022 r. godz. 18:00 – zapisy telefoniczne lub mailowe

 • Najbliższe rozpoczęcie kursu na prawo jazdy: 24.06.2022 r., 04.07.2022 r.– zapisy telefoniczne lub mailowe

 • Najbliższe rozpoczęcie szkolenia okresowego:  – zapisy telefoniczne lub mailowe

 • Dodatkowe spotkanie – skrzyżowania:

 • Dodatkowe spotkanie – omówienie egzaminu kat. B:

 • Dodatkowe spotkanie – pierwsza pomoc:

Rzetelna Szkoła Nauki Jazdy Wielkopolskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców International Association for Driver Education IVV Stowarzyszenie Kierowca.pl Polska Izba Gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców

Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie - 618-220-220.

Wykłady w czasie epidemii prowadzone są online "na żywo".

Zajęcia praktyczne odbywać się będą przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności wydanymi przez Sanapid. Zgodnie z nimi każdy uczestnik szkolenia ma obowiązek stawić się na jazdę w rękawiczkach i maseczce. Jest to konieczny warunek rozpoczęcia zajęć.